Karton Bardak

Karton Bardak fiyatları, kağıt bardak çeşitleri ve baskılı baskısız karton bardak modelleri için en uygun fiyatlar burada. Tıkla, en hesaplı seçenekler kapına gelsin.


Karton bardak ürünlerinin soğuk sıcak su testi yapıldı. Başarı sağlandı. Günlük kullan at ürünleri içinde en çok tüketilen ihtiyaç malzemesi olan karton bardaklar, 1000 ve 3000 adet olarak kolileniyor. Su sızdırma ve fire oranı en düşük seviyeye çekildi.

Karton Bardak, ülkemizde cam bardaktan sonra kullanılmaya başlanan plastik bardaktaki hijyen ve kullanım rahatsızlıklarından ötürü karton bardak kullanımı hızla artmaktadır.

Karton bardak kullanım alanları arasında, karton su bardağı, karton çay bardağı ve karton kahve bardağı gelmektedir.Kağıt Bardaklar içecek şeşidine göre farklı ölçülerde üretilmektedir.


Vefa Trade karton bardak üretiminde hijyen ve kaliteye önem veren bir karton bardak üretim tesisine sahiptir. Vefa Trade müşteri memnuniyeti odaklı bardak üretimi yapan bir bardak üretim tesisidir.Karton bardak ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Kağıt Bardak, plastik bardak kullanımına göre hijyenik ve sağlık açısından çok daha fazla tercih edilmektedir.Kağıt Bardak farklı içecekler için farklı renk ve desenlerde üretilebilmektedir. Promosyon amaçlı olarakta kullanılanılabilen kağıt bardak, üretim hızı ve maliyeti ile büyük avantaj sağlamaktadır.

Kağıt Bardak çay ve kahve otomatları ile uyumlu çalışabilmektedir. Plastik bardaklara göre çok daha mukavemetli olmaları sayesinde sıcak ve soğuk içecekler için kullanımı kolaydır. Özellikle sıcak içecekler kağıt bardak ile çok daha kolayca içilebilmektedir.Farklı desen yada ölçüde bardak ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.
Vefa Trade olarak müşterilerimize özel Vefa Trade üretimide yapabilmekteyiz.


Baskılı Bardak, baskılı bardak çeşitlerimiz kağıt bardak ve karton bardaklara rahatlıkla uygulanabilmektedir. Promosyon amaçlı kullanılan bardaklara uygulanan baskı ile reklamlarınızın kitlesine ulaşması kaçınılmaz olmaktadır. Standart baskı çeşitleri yanında dilediğiniz tasarımın yada firma logonuzunda baskısı bardak üzerine uygulanabilmektedir. Kağıt bardak üzerine yapılan 4 renk baskı ile çok etkili bir promosyon şansı sunulmaktadır.Promosyon olarak kullanabileceğiniz çok ekonomik bir reklam aracı olan baskılı bardak çeşitleri için   Karton Bardak    sayfamızı inceleyebilirsiniz