Karton Bardak,logolu Karton Bardak,Baskılı Karton bardak, kağıt bardaklar,logolu Karton Bardak fiyatları,baskılı baskısız karton bardak,Baskılı Karton Bardak İmalatı,Karton Bardak fiyatları, kağıt bardak çeşitleri ve baskılı baskısız karton bardak modelle gtag('config', 'AW-619000666');


Karton Bardak

Dayanıklı ve sağlam olmaları nedeni ile sıcak ya da soğuk içeceklerin tüketilmesi sırasında değerlendirilen cam, seramik ve porselen bardaklar, özel günler için her zaman kullanışlı olmayabilir. Özellikle yılbaşı partisi, doğum günü, bebeklerin ilk diş kutlamaları gibi özel günlerde sofralarda yer verilebilecek olan karton bardak çeşitleri şık görünümleri ve kullanışlı yapılarından dolayı tercih edilebilir.

Hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap edecek şekilde üretilen karton bardak modelleri, klasik bardak görünümünün yanı sıra farklı şekillerde de olabilmektedir. Yapıları nedeni ile ağır olmamaları ve iç içe geçebilmeleri sayesinde taşıma esnasında da size büyük kolaylık sağlamaktadır. Çoğunlukla çoklu paketler halinde satılan karton bardaklar, özellikle kalabalık kişilerin olduğu ev içi ya da ev dışı etkinlikler için sizlere ideal kullanım olanağı sunmaktadır.
Karton Bardak Nedir?

Dünya genelinde kullanımı yaygın olan karton bardaklar, soğuk ya da sıcak olan içeceklerin tüketilmesine yarayan tek kullanımlık ürünlerdir. Kullan at kolaylığı sağlayan karton bardak çeşitleri, plastik bardakların aksine çok daha dayanıklı ve hijyeniktir. Sıvı tüketimi, en başta su olmak üzere günlük hayatımızın bir parçasıdır. Bu tüketimlerimizde önceliğimiz cam bardaklar olsa da karton bardaklar, kolay kullanımı ve kurtarıcılığı sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Firmamız karton bardakların üzerine firmanızın logo ve görsel tanıtım bilgilerini basmaktadır. Kağıt bardak, baskılı karton bardak ve baskılı kağıt bardak isimleri ile de bilinen karton bardakların üretimini pratikliği ve sağlık açısından çokça tercih edilmesinden dolayı uygun fiyat seçenekleri ile yapmaktayız.
Karton Bardak Nerelerde Kullanılır?

Karton bardaklar, su, çay, meşrubat gibi içecek ikramı ve satışı yapılan her yerde ihtiyaç duyulan bir promosyon ürünüdür. İçecekleri tüketirken cam ya da kupa bardaklar ilk tercihlerimiz olsa da temizlik ve hijyen nedeni ile bunları kullanmak her zaman mümkün değildir. Günün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofis ortamında sıvı tüketimi için en sık kullandığımız ürün karton bardak, plastik bardak ya da köpüklü bardaklar olmaktadır.

Karton bardaklar sıcak içecekler için oldukça uygun özelliklere sahiptir. İster evde, ister iş yerinde kolay kullanım imkanı sunan karton bardak çeşitleri aynı zamanda sıcak içeceklerin tadında da bir değişiklik yaratmadığından rahatlıkla kullanılmaktadır. Ayrıca geri dönüşüme de uygun olduklarından özellikle ofis ve hastane gibi yerlerde büyük ilgi görmektedir.

Doğru tasarımlar, doğru renkler, doğru logo ve yazı kullanımları ile müşterileriniz sizden çok memnun kalacaklar. Ayrıca pratiklik ve sağlık açısından tercih edilen karton bardaklar bir reklam promosyon ürünü olarak da fiyat bakımından oldukça makuldür.
Özel Baskılı Karton Bardak ve Ebatları

Firmamız plastik konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Bu ambalaj ürün gruplarından biri de baskılı plastik bardak ve alternatifi olan karton bardak, üretimi sağlık açısından ve markaların reklamlarını yapabilmeleri için önemli bir ambalaj üründür. Markalar aynı zamanda özel baskılı karton bardakları hem sağlık hem de iyi bir reklam yapmak için sıklıkla tercih etmektedir.

Özellikle kafelerde bulunan plastik milk shake bardağı ve double wall karton bardak çeşitleri de başlı başına bir reklam ürünü olarak tercih edilmektedir. Bu bardakların yaygın olarak kullanılmaya başlaması ile birlikte ebatlar konusunda da birçok alternatif ortaya çıkmıştır. Sıcak ürünlerden soğuk içecek ürünlerine her ebatta karton bardak kullanılmaya başlanmıştır.,

Ülkemizde de çift duvarlı karton bardak kullanımının artması ile birlikte karton bardak imalatı da artmıştır. Karton bardaklarda ölçü birimi olarak kullanılan "oz" sadece ülkemizde değil tüm dünyada kullanılan ve kabul gören bir ölçü birimidir.

Prensip olarak müşteri memnüniyeti ve dürütlüğü ön planda tutmaya devam eden firmamız, bunun yanı sıra, vizyon, misyon, değerlerimiz doğrultusunda sektörde saygın, güvenilir ve itibarlı bir firma olma yolunda son hızla çalışmalarına devam etmektedir.

Kullanım amacına göre farklı boyutlarda üretilen promosyon karton bardak, kapaklı karton bardak ve karton bardak çeşitleri şu şekildedir;

    4 oz karton bardak
    7 oz karton bardak
    8 oz karton bardak
    9 oz sıcak soğuk karton bardak
    9 oz özel baskılı karton bardak
    12 oz karton bardak
    14 oz özel üretim karton bardak
    16 oz özel baskılı karton bardak
    16 oz özel üretim karton bardak

Oz Nedir? 1 Oz Kaç MI Demektir?

Sıvı ürünlerde genellikle ölçü birimi litre olarak belirtilmektedir. Bir litrenin binde birine mililitre denir. 1 Oz = 29.57 ml'ye denk gelemktedir. İstediğiniz bardağın kaç ml denk geldiğini (Oz Miktarı *29,57) ml olarak yapılmasını t-yanı sıra küsüratlı olan rakamlar yukarı rakama yuvarlanarak belirtilmektedi. Genel olarak ülkemizde kullanılan bardak ozları şu şekildedir;

    4 Oz = 120 ml
    7 Oz = 210 ml
    8 Oz = 240 ml
    12 Oz = 360 ml
    16 Oz = 475 ml

Yukarıda da belirttiğimiz gibi karton bardak ebatlarında hangi oz bardağın kaç ml geldiğini ve hesaplama mantığını belirttik. Sizlerde markanız için etkili ve alternatif bir reklam ürünü olan baskılı karton bardak yaptırmak için hangi ozlarda yaptırmak istediğinize bakarak karar verebilirsiniz.
Karton Bardak Tasarımları Özelleştirilebilir Mi?

Karton bardak tasarımları, standart ebatların yanı sıra istenilen boyutlarda da üretilmektedir. Tasarımları ile dikkat çekici olan karton bardak modelleri özel davet ve reklam amaçlı kullanımlar için kullanıcılara canlılık ve ergonomi sağlamaktadır. Tüm dünyadaki karton bardak modelleri "oz" ölçü birimi ile üretilmekte ve satılmaktadır. En çok tercih edilen model beyaz karton bardak olsa da, renkli karton bardak ya da baskılı karton bardak modelleri de mevcuttur.

İşletmenizin logo ve tanıtımlarını kolaylıkla karton bardakların üzerine basmaktayız. Baskılı karton bardak modelleri dışında özel davetleriniz için tercih edeceğiniz tasarımı bizlere bildirerek kendi karton bardak tasarımınızı özelleştirebilir ve şık görünümlü bir sunum ile dikkat çekebilirsiniz. İmal edilecek olan bardağın hacmi ve ölçüleri belirlendikten sonra renk seçimi yapılmakta ve bardağın üstünde resim, logo olup olmayacağına karar verilmektedir.

Tüm bunlara uygun şekilde karton bardak baskı kalıbı hazırlanmakta ve talep edilen renk ile tasarıma göre hazırlanan baskı kalıbı kullanılarak üretime geçilmektedir. Karton bardakların renkli olmasını isteyen müşterilerimiz için bardakları renklendirmek adına sağlığa zararı olmayan gıda boyaları kullanmaktayız. Üretilen bardaklar kesme kalıpları kullanılarak kesilmekte ve ağız kısımlarının hafifçe kıvrılması ile üretim işlemi tamamlanmaktadır.
Peki Siz Tercihlerinizi Yaparken Biz Sizin İçin Ne Yapıyoruz?

Müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamak için iyi ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edindik. Tecrübelerimizi ve teknolojiyi harmanlayarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam ettik. Tabii ki yüksek müşteri memnuniyetimiz ile halen çalışmaya devam ediyoruz. Örneğin:

    Yüksek estetik kaygısı ve şık tasarımlar ile sizlere yardımcı oluyoruz.
    Kurumsal kimliğinizi ve prestijinizi artırmak adına logonuzu en uygun tasarımlara ve en doğru konumlara yerleştiriyoruz.
    Müşteri profilinize hitap etmek açısından sizlere tasarım ip uçları veriyoruz.
    Ebatları seçerken işletmenizin cinsine ve masalarınıza göre en uygun boyut için tavsiye veriyoruz.
    Ürünlerimizin sağlık bakanlığı onaylı olması verdiğimiz hizmeti ve müşteri memnuniyetini önemsiyor olmamız.

Karton Bardak Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

İster şirketlerinizde, ister piknikte, ister düğünde, ister organizasyonlarda, isterseniz de promosyon olarak kullanacağınız karton bardaklar sıcak ve soğuk içecekler için uygundur. Sipariş işlemlerinin tamamlanması ile beraber, bardaklarınız üzerinde yer almasını istetiğiniz logo, resim, slogon gibi bilgileri adresimize gönderiniz.

Siparişleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili arkadaşlarımız örnek bardağı hazırlayarak baskı onayı almak için sizlerle iletişime geçecektir. Demo çalışmamızı uygun bulmanız halinde bize vereceğiniz onay doğrultusundan sonra baskı ve üretim çalışmalarına başlamaktayız. Yapacağımız logo, resim ve benzeri baskıları ortalama 3-10 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.
En Ucuz Karton Bardak Fiyatları

Karton bardak fiyatları ile son yıllarda büyük avantajlar sağlayan Vefa Trade, ıslak mendil, karton bardak ve daha birçok ürünü ile sizlere yüksek standartlarda hizmet sunmaya devam etmektedir. Vefa Trade ürün çeşitliliği ile Karton bardak üreticileri arasında Türkiye’nin bir numarası haline gelmiştir. Firmamız ürün çeşitliliği ve Karton Bardak Fiyatları ile farkını ortaya koymaya devam etmektedir. Sizler de en ucuz karton bardak fiyatları ve modellerinden faydalanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kağıt bardak, karton bardak ve daha fazlası için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Kağıt bardak fiyatları yahut karton bardak fiyatları set içerisinde yer alan kağıt bardak sayısına, karton bardak modeline ve desenine göre değişiklik göstermektedir. Kendinden desenli olan karton bardak fiyatları biraz yüksek olurken, düz karton bardak modelleri çok daha uygun fiyatlıdır. Bunların yanı sıra karton bardak çeşitlerini tek tek almak yerine set halinde toplu satın alırsanız çok daha uyguna alabilirsiniz. Karton bardak çeşitleri, 10’lu setten 1000’li sete kadar değişik adetlerden oluşmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz adete göre bu geniş set skalasından istediğinizi sipariş verebilirsiniz. Karton bardak modelleri, karton bardak fiyatları, karton bardak toptan ve kağıt bardak çeşitleri için kategorimi inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun olan modeli kolayca satın alabilirsiniz.7 Oz Karton Bardak

Karton Bardak,logolu Karton Bardak,Baskılı Karton bardak, kağıt bardaklar,logolu Karton Bardak fiyatları,baskılı baskısız karton bardak,Baskılı Karton Bardak İmalatı,Karton Bardak fiyatları, kağıt bardak çeşitleri ve baskılı baskısız karton bardak modelleri
  • Baskılı Islak Mendil

    Zamanında Teslimat

  • Kurumsal Çözümler

    Müşteri Memnuniyeti

  • Müşteri Hizmetleri

    Tel:+90(532)468 76 13