Baskılı Islak Mendil Vip gtag('config', 'AW-619000666');


Hayatımızın temizlik anlamında büyük kolaylık sağladığı ıslak mendil ofiste, evimizde, araçlarımızda hayatımızın her alanında neredeyse sıklıkla yararlanmaktayız. Temizlikte pratik olarak faydalandığımız ıslak mendil hijyen açısında hızlı çözüm sağlamaktadır. Çantamızdan eksik etmemeye özellikle çocuklu ailelerin sıklıkla zorunlu olarak kullandığı ıslak mendillerin günümüz şartlarında oldukça kalite testlerine tabi tutularak hazırlanmaktadır. Hijyen bakımından önemli olan ıslak mendiller insan sağlığını tehlikeye düşürecek kimyasallardan kullanılmamaktadır. Islak mendil üretimi firmamız olarak büyük bir özen ve kalitede sizlere sunmaktayız. Günümüzün temizlik anlamında her alanında neredeyse kullandığımız ıslak mendiller oldukça kullanışlı olması ve hoş kokusu sayesinde serinlik ve temizlik hissini cildimizde yansıtması oldukça tercih etmek sebeplerinin başında geliyor.

Her zaman su ile temizlik öncelikli temizlik alışkanlığımız olsa da olmadığı durumlarda kurtarıcı özellikli ıslak mendillere ihtiyaç duymaktayız. Islak mendil su ve antibakteriyel temizleyiciler kadar etkin rol üstlenmese de her an yanımızda temizlik açısından büyük kurtarıcı özelliğine taşımaktadır. Restoranlar da yada yemek mekanlarından sıklıkla ikram edilen ıslak mendillerin bir çoğu sağlık açısından oldukça risk taşıyabilecek bazı kimyasallarla hazırlanırken merdiven altı olarak ucuz imal edilerek hazırlanmaktadır. Firmamız her türlü ıslak mendilin sağlık açısından risk taşımayacak özelliklerde hazırlanarak siz değerli müşterilerimiz için büyük bir özenle hazırlamaktayız.
Islak Mendillerin Kullanım Avantajları

Elektronik Cihaz Temizliğinde: Günümüzde ofislerde her çekmecede sıklıkla karşımıza çıkan ıslak mendiller elektronik cihazların temizliğinde oldukça etkili bir çözüm sağlamaktadır. Temizlik açısından en riskli olan bilgisiyar ve elektronik cihazların oldukça bakteriye ev sahipliği yapması dışında statik elektriği çektiği için oldukça tozlanmaya müsait bir yapıdadır. Islak mendiller bu temizlik aşamasında oldukça pratik çözüm sunmaktadır.

Makyaj Temizliğinde Islak Mendiller: Makyaj temizliği cilt sağlığı açısından önemini saymakla bitiremeyiz gün boyu yüzde duran makyaj zamanla gözeneklerin tıkanıp cilt problemlerine davetiye çıkarmaktadır. Bazen bulduğumuz ortamda bu temizliğin derinlemesine yapma imkanı bulmayabiliyoruz bu devrede ıslak mendil oldukça kullanışlı alternatifler arasına girmektedir. Özellikle ağır göz makyajlarında sudan bile daha etkili olarak çıkarma özelliği bulunmaktadır. Yine makyajda yapılan bazı hatalarda kurtarıcı olarak temizliği sağlanabilinir makyajın bütününü bozulmadan hatalı yer düzeltilebilinir.

Bebek Temizliğinde Islak Mendiller: Islak mendiller günümüz teknolojisi ve bilimsel araştırmalarla  kendini her zaman yenilemeyi başarmıştır. En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın hassas bünyesinde oldukça saf su ve pamuklu yüzeyde hazırlanan ıslak mendiller alerjen olarak da birçok testten geçerek hazırlanmaktadır. Sıklıkla kullandığımız bebek hijyeni için kullandığımız ıslak mendil oldukça pratik çözümler sağlayarak anneler için oldukça kullanışlı olarak tercih etmelerine sebebiyet vermektedir. Bebek mendillerin için paraben, alkol, alerjen ve boya maddeleri kesinlikle içermemesi gerekmektedir. Yetişkinlerden çok farklı ve hassas bünyeye sahip olan bebek cildi ıslak mendillerle temizliği sağlansa bile sonrasında kremle cilt ph dengesini sağlamasına yardımcı olmak gerekmektidir.

Günlük Pratik Çözümler İçin Islak Mendil: Islak Mendiller ev temizliğinde oldukça etkili sonuçlar vererek dökülen ve aniden oluşan bir lekede temizleyici olarak hızlı çözüm sağlamaktadır. Halı lekesi koltuk lekesi masa ve konsolda oluşan kir veya tozları ıslak mendille oldukça kolay bir şekil de temizliğini sağlayabilirsiniz özellikle mutfakta yere düşen olası kirlerde ıslak mendilinin kullan at özelliği sayesinde anında işiniz görülür ve size zahmet vermeden temizlik sağlanmış olabilir kişisel olarak da oluşabilecek giysilerdeki lekelerde ıslak mendil büyük bir kurtarıcı özelliği sağlamaktadır. Ayakkabılarınızın temizliğinde de ıslak mendilden faydalanmayanımız yoktur. Çantalarınızın yüzeyin de oluşabilecek kirlerde de yine ıslak mendilden oldukça yararlanılmaktadır.
Islak Mendil Modelleri Nelerdir?

Islak mendiller, değişik özellikleri taşıyan çeşitleri ile günlük yaşantımızın vazgeçilmez ürünüdür. Islak mendil, tekli ambalajlarında tercih yapılabileceği gibi set halinde daha uzun süreli tüketim için de seçim yapılmaktadır. Bebeklerin hassas tenine özel olarak üretilen, formülünde parfüm barındırmayan bebek ıslak mendil, bebeğinizin günlük bakımı için deal özelliktedir. Maksimum yumuşaklık ve emicilik sağlayan ıslak mendil, bebeğinizin tenini tahriş etmeden el, yüz ve vücut bakımı için imkan sunuyor.

Yeni doğan ıslak mendil, bebekler için özel biçimde üretilen ve geliştirilen çeşitler arasındadır. Saflaştırılmış su ve pamuk barındıran yapıları ile ilk günden başlayarak güvenli bir biçimde kullanmanız için olanak sunuyor.

Dermotolojik olarak testlerden geçen ıslak havlu modelleri ise kalın ve maksimum yumuşak dokularıile hijyen olanağı sağlamaktadır. Ayrıcabebeğinizin cildinin doğal ph dengesinin muhafaza edilmesine de destek olur. Bebek ıslak mendil ambalajlarında yer alan şekiller sayesinde, kullanım esnasında mutluluk sağlıyor.
Baskılı Islak Mendil Avantajları

Restoranlar ve kafelerde müşterilere sunulan hizmet işletme kalitesini ortaya koymaktadır. Bu nedenle müşterilere sunulan ıslak mendiller dahi memnuniyet sağlayan ürünler arasında yer almaktadır. Müşterilere sunulan ıslak mendillerin baskılı olması kartvizit kullanımı gibi olmaktadır.

Günümüzde reklam amaçlı kullanılan baskılı ıslak mendil avantajları ile işletmeler kendilerini geliştirecekleri gibi her an müşteri memnuniyeti için de çalışmalar yapacaktır. Üzerinde marka ile adresinizin yer aldığı logolu ya da logo baskılı ıslak mendiller dokusuz kumaş trünün farklı esanslar ile nemlendirilmesiyle üretildiklerinden genel temizlik için kullanılmaktadır.

İmalatını yapmış olduğumuz baskılı ıslak mendil çeşitleri herkes tarafından geniş kullanım alanlarına sahiptir. Yüksek kalite ve hijene sahip olan ıslak mendiller ısı ile ışığa dayanıklı olarak birinci sınıf ambalajların içine konarak sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Islak mendiller kullanım sırasında dezenfekte işlemine de yardımcı olur.
Bebeklerde Hangi Islak Mendil Kullanılmalı?

Bebeğiniz için ıslak mendil satın almak istediğiniz sırada, birbirinden farklı markalara ait ıslak mendil çeşitleri ile karşılaşabilirsiniz. Bebek cildine uygun ıslak mendil çeşitleri imal eden firmalar, yasal olarak belirlenmiş belirli şartları yerine getirmek mecburiyetindedirler. Ayrıca bebek cildine zararı olabilecek bileşenlere, ıslak mendil çeşitlerinde yer vermemek zorundadırlar. Kategorimizde bulacağınız bütün ıslak mendil modelleri, yasal şartları sağlayan ürünlerdir.

Yeni doğan bebeklerin cilt yüzeyleri verniks ismi verilmiş koruyucu bir tabaka ile örtülüdür. Verniks tabakası yeni doğan bebeklerin cildini dış etkenlerden muhafaza eder ve vücut ısısını düzenler. Verniks tabakası temizlenmemeli ve kendiliğinden yok olması beklenmelidir.

Yeni doğan bebek için hangi ıslak mendil kullanılmalı? Diye soracak olursanız; Yeni doğan bebeklerin cildiniz temizliğinde, bebeklerin hassas cildine uygun ve verniks tabakasına zarar vermeyecek biçimde, natürel pamuk ve saf sudan imal edilen ıslak mendil çeşitlerinin kullanılmasını tavsiye ederiz.

Bebeklerde hangi ıslak mendil kullanılmalı? Sorusunda ise dikkat etmeniz gereken ilk şey ıslak mendil modellerinin zararlı bileşenler içermemesidir. Fakat, zararlı bir bileşen içermeyen ıslak mendil çeşitleri de bebeğinizin cildine zarar verebilir. Bebeğinizin cilt dokusu ve ıslak mendil yanlış kullanımı gibi sebepler, bu gibi problemlerin yaşanmasına yol açabilir. Bebeğinize en iyi ıslak mendil çeşidini satın almak için, gerekli güvenlik koşullarını sağlayan, bebek cildine zararlı bileşenler barındırmayan ıslak mendil satın alabilirsiniz.
Islak Mendil Fiyatları

Islak mendil fiyatları, ürünün markasına ve pakette bulunan mendil ededine göre değişiklik göstermektedir. Genellikle cazip fiyatlı bebek bakım ürünlerinden en önemlisi olan ıslak mendil set halinde tercih edildiğinde daha uygun fiyata gelmektedir. Şayet sizde bebek ıslak mendil alıyor ve devamlı tüketiyorsanız set halinde üretilen ıslak mendil çeşitlerini satın almanız daha avantajlı olacaktır.
Islak Mendil Dış Malzeme seçenekleri

    Kuşe Kâğıt
    Kraft Kâğıt
    Metalize Gümüş Trıbleks
    Metalize Beyaz Trıbleks

Islak Mendil İç Malzeme seçenekleri

    Havlu (Nonwoven)
    Tela
    Islak Mendil Koku Seçenekleri
    Alkollü ve Alkolsüz Esans çeşitleri.

Boyutlar:

    5 x 12 cm (sadece metalize kâğıt)
    6 x 8 cm
    6 x 10 cm
    6 x 12 cm
    7 x 10 cm
    7 x 12 cm

 

Whapsapp  Üzerinden Sipariş verebilir güncel fiyat alabilirsiniz.

Mail olarak Kurumsal Fiyat Teklifi İsteyebilirsiniz.

 

bilgi@vefatrade.com

  • Baskılı Islak Mendil

    Zamanında Teslimat

  • Kurumsal Çözümler

    Müşteri Memnuniyeti

  • Müşteri Hizmetleri

    Tel:+90(532) 613 73 83