Ankara Stick Şeker Toptan gtag('config', 'AW-619000666');


 

Baskılı Stick Şeker

Firmamız olarak hijyen açısında oldukça tercih edilen sıcak içecek sunumu yapan firmaların oldukça talep ettiği stick şekerler el değmeden şekerin üretim aşamasından geçtiği ve gerekli izin ve sertifikaları alarak müşteriye sunulan şekerlerdir. Firmamız olarak %100 şeker pancarından hazırladığımız stick şekerler hiçbir katkı maddesi içermemektedir.

Şeker kalitesinin 1. Sınıf şekerden imal ederek kaliteden kesinlikle taviz vermemekteyiz. Gerekli tatlandırıcı ve katkı maddeleriyle hazırlanan merdiven aldı stick şeker insan sağlığına olumsuz yönde etki etmektedir. Stick Şekerlerimiz kesinlikle doğal olup şeker karışımını bozacak hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Stick şekerler günümüzde oldukça tercih edilmesinin sebebi hiçbir el değmeden pratik bir şekilde çay ve kahvenin enfes şeker tadıyla tatlanmasını sağlamaktadır. Restoran, cafe ve çay bahçelerinde sıklıkla karşılaştığımız stick şekerle firmanızın reklamını sağlamakta etkin rol sağlayabilirsiniz. Tek kullanımlık olan stick şekerler bir birinden şık ambalajlarda evlerde misafirlerinizi hazırladığınız içeceklerin sunumunda oldukça tercih edilmektedir.
Stick Şeker Modelleri

Stick şeker ankara Stick şeker üretim maliyeti Logolu Stick Şeker Stick Tuz, Şeker fiyatları Stick şeker Nedir Stick Şeker toptan Stick Şeker üretimi Stick Şeker ölçüleri

Müşterinin tercihine göre beyaz şeker, esmer şeker ve poşet tatlandırıcı olarak çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız olarak dört renk flekso baskıyla hazırlanarak 1. Sınıf malzeme baskı sistemiyle hazırlanarak tek kullanımlık stick şekerleri hazırlamaktayız. Firma markanızın size özel baskıyla hazırlatarak görsel olarak büyük beğeni ve firma bünyesindeki kaliteyi daha üst seviyeye çıkarmanızda etkili rol alacaktır. İsteğiniz doğrultusunda Esmer ve Beyaz seçenekleri firma logonuzu baskılı şekilde hazırlayarak görsel  anlamda firma amblemi daha akılda kalıcı etkiye sahip olmaktadır.

    Tek sargılı ve çift sargılı olarak isteğiniz doğrultusunda hazırlamaktayız
    Beyaz Poşet Stick Şeker: 2 Gr, 3 Gr, 4 Gr
    Esmer Poşet Stick Şeker: 2 Gr, 3 Gr, 4 Gr
    Poşet Tatlandırıcı ( Tekli – Çift)

Ölçülerinde hazırlamaktayız.
Stick Şeker Neden Tercih Edilir

Cafe, restoran, otel gibi konaklama yerlerinde oldukça sık karşımıza çıkan stick şekerler toplu alanlarda oldukça hijyenik açısından tercih edilmektedir. Günümüzde artık kapılı olmayan şeker ikramları neredeyse yok denilecek kadar azdır. Müşteri tarafından tercih edilmeyen bir durum olan açık şekerler hijyen açısından oldukça sağlıksız bir sunumdur.  Stick Şekerlerin tercih sebeplerinin bazıları;

Hijyen: Sıcak çayınızın veya kahvenizi vb sıcak içeceğinizi sizden önce gelen müşterin elleriyle temas ettiği şekerleri kim tercih edebilir ki şekerler kişiye özel olmalı ve paketlerinin bile birinci kalite sülfit, kuşe veya kraft kağıtlarda dolum yapılması müşterinin kağıtta şekerin kalitesi haricinde oldukça önem teşkil etmektedir.  Tek kullanımlık stick şekerler firma tarafından da pratik temizlik açısından kolay olmasındır.

Pratik Olması: Stick şekerlerin kullanımı pratik olduğu gibi kulanıldıktan sonra ki temizliği de oldukça kullanışlı oldu şeker yapısı itibariyle açık kalındığında veya ıslak bir yüzeyde anında deforme olunuyordu eskiden ve kapların bir bölümü şeker tozu veya erimiş şeker kalıbı oluyordu stick şekerler sayesinde bu sorun tamamen ortadan kalkarak hem de şeker israfı da bu sayede ortadan kalkmıştır.

Masrafın Düşmesi: Fiyatı belli maliyetteki ürünlerin ortada olması kullanım açısından israf niteliğinde olmaktadır. Tek kullanımlık olması ihtiyaca göre arz edilmesini sağlayarak fazla tüketimin önüne geçilmektedir. Stick şekerlerin kağıt yapısındaki kalite bile büyük ölçüde önemlidir. İçecekle temas halinde bozulan yapıdaki ambalajlardan çok kaliteli ambalajlar hem görsel açıdan oldukça önemli hemde oluşabilecek kazalara karşı şeker yapısının bozulmamasını  sağlayacaktır.

Firma Tanıtımı: Müşteri her zaman kendini özel hissettirmek müşteriye verilen değeri arttırmak firma bünyesinde çok büyük bir öneme sahiptir. Kaliteli hizmet gerekli hijyen firma devamlılığı açısından en önemli şartlardandır. Müşteri gerekli değeri gördüğü yerleri oldukça tercih etmektedir. Stick olmayan şekerler özensizlik olarak müşteri tarafından algılanmaktadır.

Firmamız olarak kuşe polietilen ürünler ile birlikte karıştırılmış şekilde ambalaj sağlanmaktır. 50 gram / M² 15 veya 60 gram / M² 15 mikron gibi istenilen kalınlıkta üretim yapılabilir. Stick şeker imalatındaki cihazlarda tavsiye edilen mikron ölçüleri 50 gram / M² 15’dir. Polietilen ise 65 ya da 75 gr olmalıdır. Esmer şekerler için kraft ambalaj kullanımı önerilir ayırt edici renk özelliğinden dolayı tercih olarak istenilen şekerin farklı olmasını yansıtmak için bu kağıt çeşidiyle hazırlanmaktadır.

Stick Şeker Fiyatları Stick şeker Konya Stick Şeker Kağıdı fiyatları Logolu Stick Şeker Stick Şeker üretimi Stick Şeker imalatı Stick Şeker ölçüleri Stick Şeker kaç gram   BASKILI Stick Şeker fiyatları Stick şeker üretim maliyeti Antalya stick şeker Toptan Stick Şeker fiyatları

 

  • Baskılı Islak Mendil

    Zamanında Teslimat

  • Kurumsal Çözümler

    Müşteri Memnuniyeti

  • Müşteri Hizmetleri

    Tel:+90(532) 613 73 83